| DعeutZa a întrebat:

Buna:*. cum pot sterge si eu un raspuns la o intrebare pe TPU?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu poti sa il stergi!
.dar poti sa il editezi!
.te duci la raspunsurile mele -si apesi editeaza!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dacă ai dat tu răspunsul ai 3 posibilităţi: 1.Dacă răspunsul mai are opţiunea Editează îl poţi şterge ori modifica de acolo. 2.Îl raportezi ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, după caz, dacă se încadrează la vreuna din aceste categorii. Trebuie să ai minimum 10.000 de puncte pentru raportare ori să îl raporteze 2 sau mai mulţi utilizatori care au împreună cel puţin 10.000 de puncte şi raportarea să fie corectă, altfel va fi repostat. 3.Scrii un mesaj din contact, dai link-ul răspunsului şi rogi echipa TPU să îl şteargă. Ultimele 2 posibilităţi pot fi folosite şi pentru a şterge un răspuns dat de un alt utilizator. În ultimele două cazuri va trece un timp până să fie şters, mai ales la ultima posibilitate. Trebuie să mai ţii seama că raportarea abuzivă a altui utilizator poate fi penalizată. Succes şi numai bine!

| Millanteria a răspuns:

Cu părere de rău, nu prea se poate.

| tzze a răspuns:

Nu poti sa stergi nici un raspuns. big grin

| Xtzr a răspuns:

Simplu, nu poti!

| Raluxx a răspuns:

Nu se poate sterge, dar se poate editabig grin

| gabryela_2772 a răspuns:

Nu-l poti sterge da poti sa ceri scuze si o sa inteleaga. xlove strucklove struck