| isabelleisabelle a întrebat:

cum pot vinde ceva pe okazii? eu vreau sa vand ceva cu 35 de lei dar cand dau continua vanzarea imi spune ca "Pretul minim pentru care se negociaza trebuie sa fie mai mic decat pretul de start!" ma puteti ajuta va rog?

1 răspuns:
| coco_9516 a răspuns:

Eu iti dau un sfat posteazati anuntul pe "Tocmai.ro', este mult mai simplu, si nu este un sait de licitatii, poti sa iti postezi si numarul de telefon sa stii ca este un sait foarte vizitat si se vinde mai repede de cit pe ocazii. funda?