| melek1996 a întrebat:

Cum sa pun Microsoft office 2003 de pe pc pe un cd folosind Nero Burning Rom 6.6.0.13? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu mai folosii Nero 6, e prea vechi, foloseste unul mai nou, sau, foloseste Power Iso, este mult mai usor de utilizat, si dupa parerea mea este si mult mai bun si mai rapid.

| melek1996 explică (pentru MenInShadow):

Spune-mi si mie te rog un nero mai bun si usor de descarcat.

| MenInShadow a răspuns (pentru melek1996):

Toate sunt la fel de descarcat, nu e mai greu si nici mai usor, si nu pot sa-ti dau link, am deja 2 raspunsuri sterse din cauza asta.
Nero 9 dupa mine, dar cum ti-am zis, mai bun e Power ISO.
Totusi, daca tot vrei nero, descarca Nero 9, dupa mine versiunea asta a fost cea mai buna.

| DimLight a răspuns (pentru MenInShadow):

Nero 6 e prea vechi ca sa ce? mie imi pare cea mai buna versiune pentru ars cd/dvd ca doar nu imi trebuie 15mii de functii si pluginuri care oricum nu le folosesc.
@melek - ar trebui sa dai la optiunea de creare a noului cd si pui setupul pe cd

| MenInShadow a răspuns (pentru DimLight):

Cand zic vechi, nu ma refer la mii si mii de optiuni, ci la viteza si felul in care arde un cd.
O versiune veche, fara actualizari, poate avea anumite errori, si pot aparea cateva cand incerci sa arzi un cd/dvd.
Deaia am recomandat o versiune mai noua, pentru a evita erorile, sau alte neplaceri.

| DimLight a răspuns (pentru MenInShadow):

Ai dreptate, totusi erori nu prea apar decat daca utilizezi softul in mod gresit sau vrei sa iti tii deschise 11mii de aplicatii in timp ce scrii un cd/dvd.

| MenInShadow a răspuns (pentru DimLight):

Corect... Oricum, la Microsoft Office 2003 nu prea ar avea de ce sa apara errori, pentru ca este un program destul de vechi, si daca si nero este la fel, nu apar errori.
Cred ca apar doar daca programul cu care arzi este mai vechi decat ce vrei tu sa pui pe cd, dar e doar o parere.
Oricum, pentru mai multa siguranta, si ca sa nu riste sa-si strice un cd/dvd, ii recomand o versiune mai noua de nero, asta daca s-a obisnuit cu programul asta, sau Power ISO, mi se pare ma bun.