| Liiidiaaa a întrebat:

Buna
Cum va plac fetele?
adica scunde,inalte, cu ochi verzi albastri caprui negri.cu parul...
ETCbig grin

Răspuns Câştigător
| Cata7hDr a răspuns:

Pai sincer sa fiu mie nu prea imi pasa daca fata este putin mai inalta sau mai scunda, nu conteaza ce culoare au ochii sau parul, la o fata iti place tot ce vezi, textura fetei si/sau corpul.Pentru mine este foarte important ca fata respectiva sa nu fie prea timida sau fitoasa, sa aiba un dezvoltat simt al umorului... Sper ca te-am ajutatwinking

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa cum 1 e acelasi ca 1 cred ca trebuie sa gasesti cineva pe masura ta,eu aleg o fata de inaltime mai scunda, mi indiferent culoarea ochiilor, parul, desi ma atrag blondele nu se stie de ce ne plac blondele, dar si bruntele sunt frumoasa, roscatele multe sunt vopsite, de fapt culoarea aparine mai mult celor din mongolia respectiv Ungaria uitate la atila filmul

| hummmer a răspuns:

Pe(la)spate...

| NakaTaka a răspuns:

Inalte,ochi caprui, blonde.

| BitKode a răspuns:

Inalte, blonde sau brunete cu ochii albastrii sau caprui si cel mai important sa ma placa si eawinking

| BreK a răspuns:

Inalte, cu ochii albastri, blonde sau brunete xD :]]

| Apostolescu_Stefan_1997 a răspuns:

Uita-te mai intai la ce are in cap, si apoi la ce are pe corpwinking e mult mai important