| oanawww45 a întrebat:

Intrebare pentru.baieti! big grin Cum va plac fetele? Cele inteligente sau doar frumoase(am intrebat asta pentru.ca multora nu le pasa de inteligenta) sa fie gingase sau mai mature (am observat ca multora le plac cele gingase) sa aiba forme sau slaba, ochi albastri, verzi sau caprui si parul sa fie lung sau scurt? Sunt curioasa happy + funda
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Frumoasă şi inteligentă, gingaşă şi matură în acelaşi timp, nici grasă, nici prea slabă, ochi de orice culoare şi par pe cap.Atâthappy.

9 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Nu mi place prea desteapta ca te ia peste picior, nici proasta ca te faci de ras cu ea, sa fie simpatica, sa poata purta un dialog, matura si parul lung si daca se poate bruneta

| RoooneyThePuf a răspuns:

Scz ca raspund si eu, desi sunt fata... dar vreau sa revin mai tarziu si sa vad parerile celorlaltibig grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer fetele inteligente, care stiu ce vor si sunt dispuse sa isi urmeze drumul, indiferent de cum va fi viata.

| Adryannn a răspuns:

Pey o fata frumoasa daca as vrea sa am cuea o relatie mai lunga sincer as prefera sa fie si inteligenta si gingasa si mai ales sincera siii ea insusi sa nu fie prefecuta

| corsau a răspuns:

Sa fie bruneta. ochii negri sau capruni si sa fie inainta 1, 70 is sus big grin

| corsau a răspuns:

Mie imi plac fetele brunete cu ochii negri sau caprui si inaltime 1, 75 is sus big grin

| corsau a răspuns:

Inaltimea*

| Valystef a răspuns:

Salut, fetele sunt frumoase in general, dar atunci cand dau dovada de inteligenta sunt si mai frumoase tongue,

| Codruț_2055 a răspuns:

Orice fată e frumoasă. Aș putea să umplu pagini scriind cum vreau să arate fata „visurilor mele". Să fie cuminte și sinceră. Asta ar fi cel mai important. Nu sunt pretențios. happy