| Larisaaaa a întrebat:

Buna big hug
Hm... nu stiu cum sa incep. Sper sa nu radeti de mine.
Imi place de un baiat, de o luna si il visez in fiecare seara, chiar nu stiu de ce si fara sa ma gandesc la el inainte sa dorm il visez...si cand imi placea de un baiat imi doream foarte mult sa il visez si nu-l visam deloc. De aceea intreb... unii mi-au spus, ca il visez deoarece se gandeste la mine, dar nu cred ca e asa.
Voi credeti ca inseamna ceva daca il visez in fiecare seara? (fara raspunsuri rautacioase)
multumesc anticipat. funda

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Te-ai gandit foarte mult la el, si de-aia il visezi. Visul este activitatea subconstientului. Nu are nici o semnificatie anume. Sunt doar ganduri adunate.

8 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Vise de noapte

| M.G.R a răspuns:

Poate ai o obsesie pentru el

| CrYsS34532 a răspuns:

Buna!
Si eu am visat pe unele persoane, dar si altii m-au visat pe mine asta nu inseamna ca cineva s-a gandit la asta sau ca cineva a vorbit despre tine etc.Astea sunt niste conceptii pe care si le face fiecare.Si nu cred ca inseamna nimic daca il visezi in fiecare seara din (propria experienta)!
Sper ca te-am ajutat!
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Eu de obicei nu visez cred ca ar trebui sa lasii aberatiile de o parte spune-i.

| Adda24 a răspuns:

Cred ca il placi asa de mult incat nu iti poti lua gandul de la el si de aceea il visezi mereu poate daca si lui ii place de tine te-ar visa si el (asa mi s-a intamplat si mie)

| Larisaaaa explică:

Multumesc pentru raspunsuri... cred ca aveti dreptate
Nici nu stiu cui sa-i dau funda. toate raspunsurile sunt bune
:*

| Iubitzza a răspuns:

SI eu am auzit ca daca il visezi inseamna ca doarme cu gandu la tine nu stiu cat de adevarat e dar orik e ceva cred ca iti place ft mult de el si te gandesti ft mult de el de obicei visele se intamla dupa lucrurile gandite si fakute in ziua respectiva sper ca ti-am fost de folos orik e o legatura intre voiwinking

| Skilled a răspuns:

Ba cei care ti-au spus`o au dreptate. Poate si el se gandeste la tine si nu stie cum sa o spuna. poate el este viitorul tau nu se stie happy bafta :*