| AlessiaSuciu a întrebat:

Daca am placa de sunet ASUSTeK computer inc P5PE-VM, nu stiti cumva de pe ce site pot downloada un driver audio? am tot cautat, dar nu am gasit. tin sa precizez ca mi-am reinstalat windowsul (7), si mi s-a instalat realtek ac'97 audio, mi-a disparut semnul de x de pe sunet, dar tot nu se aude nimic.va multumesc anticipat

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

E ciudat tare ca ti-a instalat Realtek, pentru ca tu ai placa de sunet SoundMAX ADI AD 1888. Din cate am vazut,pentru modelul tau de placa de baza (ca tu asta ai pus, nu placa de sunet), nu sunt drivere pentru Windows 7. Mai bine pui un Windows XP SP3.