| AidaMaria a întrebat:

daca are cineva caietul de vacanta pentru clasa a 6a editura art poate sa ma ajute si pe mine la primul fluturas de la pagina 36 acela cu vacuta?
plzzz dau funda!

Răspuns Câştigător
| JustMoi a răspuns:

Calitati : da lapte ( pentru hrana ); greutate ( datorita ei se apara de... "inamici";

defecte : greutate ( se misca greu ); nu prea isteata

eu asta am gasit, sper ca te-am ajutat xD

3 răspunsuri:
| unubunnnn a răspuns:

Rezulatatul este 89

| Wintergirl a răspuns:

Hey! si eu am acelasi caiet...dar abia ieri m-am apucat de el. daca vrei il putem face impreuna, nici eu nu am ajuns foarte departe...imi lasi un mesaj (daca vrei) cu id tau, ok? mersii happy

| AidaMaria explică (pentru Wintergirl):

Mersi mult, dar eu l-am terminat daca vrei te pot ajuta, id-ul meu e ady_aydutza99@yahoo.com