| devilish a întrebat:

daca imi iau cartela orange si o iau doar ca sa fiu sunata adica vorbesc pe ea, trebuie sa o si incarc cu euro?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat, eu am stat vreo` 1 an jumate-2 fara sa incarc o carte de Orange si am tot fost sunata, fara, bineinteles sa sun. Dar dupa un anumit timp, un an-2, ea expira si pierzi numarul, nu mai vei putea fi sunataDbig grin.

Bafta`!

2 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

O poti folosi pana intri in perioada de gratie. dar dupa, daca vrei sa mai fii sunata trebuie sa o incarci cu 1 euro cel mul, pentru a-i prelungi valabilitatea
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, altfel se pierde numarul