| VeveAnn a întrebat:

Dati-mi si mie niste melodii in romana care sunt super, faine.(Fara chestii urate))funditaaa

1 răspuns:
| AnyaAna1997 a răspuns:

Alexandra stan -Mister Saxo beat sau Sean Paul- So Fine sau Michael Thelo - Ai se eu te pego sau Maximilian ft Mef X - Sophie Mandinga - Zaleilah Antonia - Marionette Inna - Endless Nick Kamarera & Alinka - Get A Life (Mama Yette) Scuze dupa ce am scris aceste melodii am vazut ca scrie in romana melodiile scuze.