| SimonaMrr a întrebat:

Bunahappy De curand o prietena(nu dau nume sa nu o fac de ras) si. a schimbat parola, iar apoi a uitat. o. Acum nu si. o poate recupera deoarece nu mai stie ce a raspuns la intrebarile alea, si nu a pus niciun email alternativ. Exista si o alta solutie pentru a.si recupera aceasta parola? Va roog si va multumesc anticipat. Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă atunci când şi-a făcut id-ul a pus un alternative mail, da. Dacă nu, atunci asta e. Să-şi facă alt id. Baftă!

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

NU exista alta solutie, decat sa vorbesti cu cineva sa incerce un brute force attack pe serverele de la yahoo sa-i afle parola si nu cred ca sunt multi care si-ar risca pieleahee hee

| Minks a răspuns:

Parola de la ce? De la TPU sau de la messenger?

| wall a răspuns:

Buna. Din pacate nu exista alta cale. Poate reuseste sa si-o aminteasca.
Mult noroc.happy

| Mihai03 a răspuns:

Daca nu stie nici intrebarile nici raspunsurile nici parola, Nu mai poate sa o recupereze.