| vyvyana a întrebat:

De la ce gen de magazine pot cumpara un spray paralizant? pls daca stiti

Răspuns Câştigător
| xXadiXx a răspuns:

Http://www.atlantic-shop.ro/7,spray-paralizant-nato.html.Din cate retin eu, spray-ul paralizant de orice fel se cumpara cu cartea de identitate de catre o persoana majora.
Nu trebuie facute verificarile care se efectueza pentru obtinerea permisului de port-arma.
Deocamadata acestea sunt prevederile legale.

Citeste mai mult: http://www.avocatnet.ro/......piper.html

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De la un magazin de arme!
Pa, pa.

| krysstal a răspuns:

De la magazin de arme si munitie

| arthurarad a răspuns:

De la magazine de arme si munitie sau echipamente de vanatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol,in primul rand vrei sa il dai cu spray-ul ala pe iubitul/sotul sau animalul tau?laughing

| bloodyhell a răspuns:

Poti sa iei si unul normal laughing crede-ma functioneaza la fel de bine mai ales daca nimeresti fata.lichidezi pe oricine si miroase si frumoslaughing

| Spitz10 a răspuns:

Spray-urile la crimogen paralizante si din astea nu se dau numa asa pentru bani.Trebuie sa dai cateva teste psihice ca sa nu dai dea bolunda la toata lumea dar de unde se ia si de unde iti faci rost de permis port-arm habar n-am

| analala a răspuns:

Vezi Aici http://dreduceri.cabanova.com/spray-paralizant-ieftine.html
Sunt foarte bune o sa fi multumit

Sper sa te ajute

Răspuns utilizator avertizat
| webbusiness23 a răspuns:

Uite de aici poti sa iti cumperi un spray paralizant sau cu piper: http://www.magazinoutdoor.ro/140-spray-paralizant
Transportul e gratis!

| CosminStyle a răspuns:

De la magazinele cu arme sprayuri de graff. Funda plzzzzz