| ViolaTM a întrebat:

De la Iosif Vulcan Timişoara. Am transport direct până la muzeul satului?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu, daca vrei sa ajungi acolo vi la punctele cardinale, si iei 46 autobuzul, este singura modalitate de ajuns acolo ca doar ala merge acolo

| ViolaTM explică (pentru RAY):

Păi nu am de ce să mai merg şi la Cardinale. Ce naiba. Cred că nu ştii unde e staţia Vulcan.

| RAY a răspuns (pentru ViolaTM):

Nu stiam exact unde, dar acum vad ca E8 merge acolo, Vasile Parvan-linia 1 -continental si faci 10 minute pe jos, linie directa nu ai

| RAY a răspuns:

Strada Iosif Vulcan
Timișoara
Pe josPe jos
Aproximativ 14 min, 1, 0 km
22:11
V. Economu
AutobuzM30Bastion Timisoara
8 min (3 opriri)
22:19
Bastion
Pe josPe jos
Aproximativ 1 min, 40 m
22:19

Punctele Cardinale
Piața Ionel I. C. Brătianu, Timișoara

| Dănescu_Nicoletta_1998 a răspuns:

Vrei sa ajungi la liceu de acolo sau la muzeu?