| cristina93 a întrebat:

Deci...am mai multe statusuri care sunt "salvate" sau nu stiu cum se spune, deci cand dau clik pe status pot sa aleg de acolo, dintre cele pe care le-am scris anterior, insa, problema este, ca se schimba singure, deci eu pun un status si peste ceva timp vad ca e altul, cum fac sa sterg toate statusurile "salvate"? Sau cum sa fac sa nu se mai schimbe sungure? Multumesc!

6 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Buna! Ai un hyper Ym dezinstalat? Sau ceva virusi?

| sorin16 a răspuns:

Folosesti cumva vreun program care iti arata melodia pe care o asculti, in Y! m?

Stiu ca din cauza asta se intampla.

| cristina93 explică:

Nu. Nu folosesc. Alta cauza ar putea fi?

| cristina12310 a răspuns:

Pai depinde de unde ai descarcat yahoo, poate avea virusi, iti recomand sa il descarci de aici : http://messenger.yahoo.com/download/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza yahoo messenger si instaleaza`l iarasi
incearca!
si daca ai un program care e pentru status intra in panoul de control, in adaugare sau eliminare programe si dezinstalezi programul de status
mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu folosesti dar altul intri si il dezactivezi daca ai vreunul si daca nu incearca sa dezinstalezi yahoo messenger si sa-l instalezi iarasi
Mult succes!