| TaviTavi12 a întrebat:

Bună dimineața, o problemă mai delicată așa, săptămâna trecută, mai exact marți, mi-au fost trimiși niște bani din Cehia prin mandat poștal, am așteptat câteva zile și nimic, ieri m-am gandit să las o întrebare legată de asta pe site-ul Poșta Română, direct pe site, am lăsat întrebarea asta, "Bună dimineața, o întrebare am și eu, am de primit și eu niște bani din Cehia, au fost trimiși săptămână trecută, mai exact marți, îmi puteți spune și mie cam când ar ajunge? Vă rog, mulţumesc!" Iar după vreo 5 ore mi-au răspuns cu " au ajuns ", totul bine și frumos, când am citit mesajul am luat numărul de telefon și am sunat la poștă, persoana de la ghișeu mi-a răspuns, i-am povestit toată povestea și ea îmi spune că nu a ajuns nici un ban, având în vedere că pe site deja mi-au spus că au ajuns, e posibil? Dau funda celui care știe când ar ajunge și cum se procedează? Mulțumesc frumos!

1 răspuns:
| GabrielDaniel01 a răspuns:

Asteapta pana marti si vezi, de obicei bani trimisi prin mandat postal ajung greu ca si lucrurile