| StefanescuDaniel a întrebat:

Buna dimineata stimati colegi de pe TPU! Daca va rog frumos ar putea cineva sa imi explice si mie sau mai bine zis care ar fi procesul de a crea pe site-ul olx un cont din acela cu categorii? Gen cum au vanzatorii de haine si de telefoane mobile,electronice,casele de amanet? Iar in partea stanga scrie categoriile telefoane mobile,tablete,bijuterii,casa si gradina, automobile etc?

1 răspuns:
| Dragobeta a răspuns:

Categoriile sunt ale site-ului, nu ale contului.
Tu postezi cate un anunt in categoria in care se incadreaza.