| NunuNini a întrebat:

Buna dimineata!
Sunt pe aici membri ai site-ului "Nikonisti"?
Vreau sa-mi fac cont acolo ca sa pun o intrebare si nu reusesc. Fac contul, cand intru pe forum imi cere din nou inregistrare. Fac alt cont special pentru forum, dar nu-mi accepta codul captcha (da, vad ca e de la dreapta la stanga).
Nu se mai fac conturi sau care e problema?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Am cont colo, dar nu m-am mai logat de cel puțin un an.
M-aș mira să nu mai accepte conturi noi.
Încearcă să faci cont de pe alt dispozitiv / browser.
Vezi să-l și activezi, ca să te poți loga. Verifică mailul (chiar și în spam) pentru mesajul de verificare.

| NunuNini explică (pentru mihai69):

Nici nu ajunge sa-mi trimita mail de activare. Imi da mesaje de eroare dinainte. Da, si eu m-am mirat sa nu permita membri noi.
Am renuntat. Am aflat din alte surse ce voiam. Multumesc.

1 răspuns: