Întrebare recomandată | Anonimata23 a întrebat:

Buna dimineata TPU :*! Cum pot sa fac o programare online la pasapoarte in Iasi? Va rog am nevoie urgent :*!
Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Scrie mare si clar pe site

"Programarea prin e-mail (trimiteti un mesaj la adresa pasapoarte@prefecturaiasi.ro): luni - vineri intre orele 09:00 - 14:00; mesajul de solicitare trebuie sa contina: nume si prenume, nr. telefon, data si locul nasterii (tara) si numarul de persoane pentru care se solicita programarea; in urmatoarele 3 zile lucratoare veti primi un raspuns de confirmare cu data si ora la care sa va prezentati la sediul nostru din Iasi, bd. Primaverii nr. 36 - camera 2 (va trebui sa verificati si in folderul SPAM / JUNK pentru a fi siguri ca primiti confirmarea)."

| Anonimata23 explică (pentru suntserios):

Chestia e ca am trimis, dar deja au trecut 5 zile si tot nu mi-a venit confirmarea sad. Am verificat si folderul Spam sad

| byancaa13 a răspuns:

Programarea prin e-mail (trimiteti un mesaj la adresa pasapoarte@prefecturaiasi.ro): luni - vineri intre orele 09:00 - 14:00; mesajul de solicitare trebuie sa contina: nume si prenume, nr. telefon, data si locul nasterii (tara) si numarul de persoane pentru care se solicita programarea; in urmatoarele 3 zile lucratoare veti primi un raspuns de confirmare cu data si ora la care sa va prezentati la sediul nostru din Iasi, bd. Primaverii nr. 36 - camera 2 (va trebui sa verificati si in folderul SPAM / JUNK pentru a fi siguri ca primiti confirmarea).

| alexradu0 a răspuns:

Uite aici. sper ca te-am ajutat :) site: http://www.pasapoarteiasi.ro/contact.php

| i9000 a răspuns:

Programarea prin e-mail (trimiteti un mesaj la adresa pasapoarte@prefecturaiasi.ro): luni - vineri intre orele 09:00 - 14:00; mesajul de solicitare trebuie sa contina: nume si prenume, nr. telefon, data si locul nasterii (tara) si numarul de persoane pentru care se solicita programarea; in urmatoarele 3 zile lucratoare veti primi un raspuns de confirmare cu data si ora la care sa va prezentati la sediul nostru din Iasi, bd. Primaverii nr. 36 - camera 2 (va trebui sa verificati si in folderul SPAM / JUNK pentru a fi siguri ca primiti confirmarea).

| Formagiu_Alina_1974 a răspuns:

Formagiu Alina, 0755022008, 23.02. 2008, Iasi, Romania.Va rog sa imi faceti o programare pentru 2 copii in varsta de 7 ani, pe data de 20 noiembrie, ora 13.va multumesc.