| MyRuXzZzA a întrebat:

Buna dimineata TPU!love struck...Imi puteti zice si mie 5 propozitii nu citate, dar nu luate de pe internet despre prietenie in franceza. Nu este pentru o tema, ci pentru ...Ma rog, este mai complicatlaughing. Deci ma ajutati?batting eyelashes Multumesc :Xkiss

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu este pentru O tema, este pentru tema la franceza, iar daca iei de pe net vei avea tema identica cu ceilalti colegi.
Credeti ca daca scrieti un exercitiu pentru scoala cu precizarea "nu e tema" noi chiar nu ne dam seama? laughing

| MyRuXzZzA explică:

Draguta, e problema ta ce crezitongue Daca vroiam de pe net, luam fara sa mai pun intrebarea aceasta...