| Sweet_1111 a întrebat:

Buna din nou!

La Barn Buddy de pe Hi5 cum pot face mai multi bani (coins)?

Răspuns Câştigător
| crisssy a răspuns:

Buna. si eu joc de foarte mult timp Barn buddy. si sa stii ca banii ii faci plantant cat mai multe legume, fructe si flori. dar sa stii ca si animalele te ajuta foarte mult sa castigi bani. dar mai ales ele te ajuta sa treci nivelul. pentru ca iti dau foarte multe XP

aa.si o alta varianta ar mai fii sa furi de la vecini. daca ai. si daca ei nu au caini.tonguetongue

Bafta, Crissy :*:*:*:*

8 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

| BubuLina999 a răspuns:

Pai iti plantezi legume, fructe, flori sau furi, apoi le vinzi. ca sa le vinzi dai la **storehouse** si dai sell all si ai facut coins

| crisssy a răspuns:

Buna. si eu joc de foarte mult timp Barn buddy. si sa stii ca banii ii faci plantant cat mai multe legume, fructe si flori. dar sa stii ca si animalele te ajuta foarte mult sa castigi bani. dar mai ales ele te ajuta sa treci nivelul. pentru ca iti dau foarte multe XP

aa.si o alta varianta ar mai fii sa furi de la vecini. daca ai. si daca ei nu au caini tonguetongue

Bafta, Crissy :*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cheat engine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a fura trebuie sa dati clik pe manusa, dupa care tasta TAB pana ajungeti la planta care vreti sa o furati. Cand ajungeti acolo apasati ENTER pana va apare ca ati furat. O sa va zica ca va prins cainele, dar nu dati OK ca va ia bani, tineti Enter apasat pana nu mai latra cainele, mai apasati ENTER de vreo doua ori si o sa va arate ca ati furat. Dupa ce ati furat dati F5 sau refresh la pagina fara sa dati OK

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flori=mai mult exp
Legume=Mai multi bani
Fructe=Mai multi bani
Baga pe legume si fructe alea cele mai scumpe dau mai mult happy

| seghy a răspuns:

Buna