| ZapaciLaa a întrebat:

Erau mai demult niste desene pe Minimax cu o vulpe cu parul albastru, un porc care purta palarie-il chema baltazar parca-, si nu stiu ce era ala, un soarece, care voiau sa dezlege un mister fiindca in fiecare episod li se intamplau ceva oamenilor si era un spirit care aparea la sfarsit si zicea ca baltazar nu o sa dezlege niciodata misterul.
Sper sa ma ajutati. XOXO happy

Răspuns Câştigător
| Anonima_7412 a răspuns:

Se numesc enigmele din providence. Le poti viziona online pe : desenele-copilariei.neT

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Misterele(Enigmele) din Providence love struck
ce-mi mai placea desenul ala!
pe vulpe o chema Katia
dar pe port parca il chema altfel...

bye-bye

| NoMusicNoLife a răspuns:

Imi amintesc si eu desenul, chiar ca era interesant. dar nu mai stiu cum se cheama X~(

| papys44 a răspuns:

Sunt Misterele din Providence

| Drathmnight a răspuns:

Misterele din providence

| oOAndreyOo a răspuns:

Simsalagrimm cred nu stiu imi dai funda
?