| cornuleze a întrebat:

eu ma joc pe pandanda da nu stiu cum sa cumpar haine cu imprimeuri cine poate sa imi explice?

8 răspunsuri:
| Adella05 a răspuns:

Trenuie sa fii membru ca sa poti sa iti cumperi toate lucrurilehappy.

uite aici(trebuie sa platesti) dar te sfatuiesc sa nu dai banii degeaba.pentru ca eu m-am fraierit cu clubpenguin am trimis 50 de lei(ca sa fiu membru pentru 2 luni, mi se pare dar am dat banii degeaba.pentru ca trebuie sa fii din americatongue

https://secure.pandanda.com/membership/

sper ca te-am ajutathappy.

| juniper a răspuns:

Trebuie sa fi membru ca sa cumperi ceva, le-am trimis celor de la CP un email ca sa avem o singura zi in care sa putem cumpara ce vrem, dar au spus ca ei au nevoie de banii de la membrii ca sa mentina CP asa cum este si nu ar fi corect fata de cei care platesc. Atata timp cat putem lua obiecte gratuite de la petreceri, nu am de ce sa-mi fac griji, si eu as vrea sa fiu membru.

| Meeeeee a răspuns:

Pai mergi in magazin si cand vezi in catalog ceva ce vrei sa cumperi si vezi un e atunci nu poti sa cumperi (e doar pentru elite) daca nu are acel e inseamna ca poti sa il cumperi sau la unele sarbatori iti da un cadou sau de la zing (afla detalii pe pandanda RO)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dam bani sa avem card sa fim membri/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti membru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cum pot sa cumpar haine de alea beta cum au altii aa ca vreau de alea

| alexbricucleo a răspuns:

Buna e un magazin si scrie market dai pe m si dai pe unu ca magazin

| patri_4518 a răspuns:

Nu poti deoarece trebuie sa fii membru e si asta inseamna sa platesti