| TheFeeye a întrebat:

Eu sunt clasa a 9a pe profil bilingv engleza filologie. Merita sa ma mut la stiinte sociale bilingv engleza la acelasi liceu?
Din ambele profiluri pot da la drept? Sii trebuie sa dau diferente?
Multumesc anticipat happy.

1 răspuns:
| Julyett a răspuns:

Buna! Eu sunt la stiinte sociale, bilingv engleza si pot spune ca e imi place profilul.Nu regret ca am intrat aici.Si da din ambele poti da la drept. cat despre diferente cred, nu sunt foarte sigura ca ar trebui sa dai un fel de
test la una din materia de baza a profilului adica:psihologie /economie/logica sau filozofie.(asta depinde de clasa in care treci)