| maidatendragosteamea a întrebat:

Exista camin de cuplu in cadrul UBB Cluj? Pe site nu gasesc nimic concret. Multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna la ei. Nu scrie nicaieri pe site-uri.

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Daca nu stii, sunt cazati impreuna, in cele doua camine cu camere de 2 paturi (caminele 14 si 17)sau in cele 4 camine tip garsoniera(caminele A1-A4) NUMAI studentii casatoriti(cu conditia ca ambii soti sa fie studenti), cei necasatoriti care au in intretinere si locuiesc impreuna cu copilul lor, precum si fratii( ambii studenti la UBB ). Vezi, in link, caminele mixte :http://csubb.ro/ce-fac-studentii-din-ubb/campus/cazare-in-camine/