| anonim_4396 a întrebat:

Salutari la toata lumea! As avea nevoie de cateva informatii legate de Facultatea de Litere,"Domeniul Limbi Moderne Aplicate (LMA)" din cadrul Universitatii Babes Boylai - Cluj Napoca, referitoare la numarul de specializari. Se zvonea la un moment dat, in Bucuresti, ca cea de-a treia specializare este contra cost, iar acum nici pe site-ul Universitatii nu gasesc nimic concret. Ma poate ajuta cineva? M-ar interesa o suma aproximativa, precum si cateva pareri legate de aceasta facultate. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| oanamari333 a răspuns:

Fereste-te de facultatea babes boylai sora-mea o facu-to de aia taraboi! Profficare-s prea rai abia scoti un 5! Iti recomand banci finante tot la cluj-napoca!

| JustCosmin a răspuns (pentru oanamari333):

Intrebarea e pentru o prietena, care neaparat vrea acolo. Si as vrea raspunsuri pe subiect, multumesc oricum pentru informatie.

| JustCosmin a răspuns:

Nu e nimeni care sa stie?