| ElenaX1977 a întrebat:

Buna, Exista site-uri unde pot face o programare online pentru reparatia unui laptop? Am gasit doar anunturi si cand sun si ii intreb, imi spun sa sun atunci cand am timp. iar cand am timp si ii sun imi spun ca nu au disponibilitate in ziua respectiva...

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

La mine a fost simplu! Cand am avut probleme cu laptotul l-am la un atelier(dupa mai multe incercari)Cum nu tinea de ei, l-a trimis la Bucuresti.In trei zile s-a intors la mine cu prooblema rezolvata si cu garantie foarte buna.Foarte multumita
As zice ca aia care nu sunt diponibili sa iti recomande pe cineva stie, poate si e disponibil.

| RazvanTudorD a răspuns:

Eu mi-am reparat laptopul la domiciliul meu pe baza unei programari online la: Reparatii laptop Bucuresti - https://www.reparatii-laptop-bucuresti.ro sunt profesionisti si ii recomand!