| CookieTsang a întrebat:

Buna
Folosesc Google Chrome, si de curand am instalat o tema. Cum o pot scoate? E ciudat, inainte stiiam pentru ca aveam versiunea in engleza, pe care o inteleg mai bine, dar traducerea in romana e varza.
Deci, cum scot tema?

3 răspunsuri:
| OliverH a răspuns:

Click pe butonul de options din dreapta sus -> Options (Optiuni) -> Personal stuff (in mijloc) -> Themes (teme) -> Get Themes SAU Reset to default

| RebbeSKhon a răspuns:

Hai caa te ajut eu ca si eu folosesc. Deci, Cand iti apare Google, te uiti jos in dreapta. Acolo scrie Google Chrome in english. Si diliti tema cum poti tu pe engleza. Funda te rooog.

| butterfly_8338 a răspuns:

Pai...in coltul drept, sus este un instrument "Meniul Google Chrome" apesi pe el apoi alegi optiuni---> lucruri personale--->jos la teme apesi pe resetati la tema prestabilita. Sper ca te-am ajutat