| sina a întrebat:

Am instalat google chrome 11 ...si e in engleza pot sa shimb limba in romana

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De ce n-ai instalat ultima varianta, a ajuns la 16 si o puteai instala direct in romana, de aici: http://www.google.com/......index.html
Se poate schimba si limba, intri in Tools/Options (mai departe nu-mi amintesc cum erau in engleza si o sa-ti spun in romana)/ In culise si la Continut web dai pe Setari de limbi si verificator ortografic/Adaugati si din tabel alegi limba romana. Totusi, te sfatuiesc sa dezinstalezi 11 si sa instalezi 16. Succes si numai bine!