| Addicted a întrebat:

Folosesc VLC sa ma uit la filme pe laptop, si nu stiu de ce unele filme merg perfect iar altele merg foarte greu, cu purici pe ecran. Daca e din cauza la program, dati-mi un program bun pentru vizionat. Mersi si dau funda, of course. happy

7 răspunsuri:
| Pure.Sunshine a răspuns:

Dintre toate programele pe care le-am incercat, cel mai bun mi se pare BS Player. Versiunea noua are chiar si o optiune care iti cauta subtitrarile pe internet.
http://bsplayer.en.softonic.com/download

| Pure.Sunshine a răspuns:

Dintre toate programele pe care le-am incercat(Media Player, VLC, BSP, GOM, Nero Showtime etc.), cel mai bun mi se pare BS Player. Versiunea noua are chiar si o optiune care iti cauta subtitrarile pe internet.
http://bsplayer.en.softonic.com/download

Mi s-a intamplat de mai multe ori ca un film sa nu mearga deschis cu un program, insa cu altul se vedea perfect

| Addicted explică:

Mersi pentru programe! O sa incerc KmPlayerhappy
@Flavius: Pai numai DVD-Ro si Blu-Ray trag si unele Blu-Ray merg, altele nuhappy Oricum, mersi de sfat.

| CoOsMin a răspuns:

KmPlayer, n`o sa ai probleme;) si un link de download http://www.filehippo.com/......3d582ce6/.

| badboyvlad a răspuns:

E din cauza rezolutiei...
nu poti sa faci nimic.Laptopu tau nu e destul de tare pentru a duce un HD-uri.
nu ma descarca filme cu 1080p!

| Edy_7330 a răspuns:

Cateva progtame bune ar fi BS. player / KM player / Gom player sau sterge si reinstaleaza-ti VLC-ul

| Kijk a răspuns:

Nu este de vina programul! Aici depinde de formatul filmelor. Descarca un film in Blue-Ray sau DVD-RO si o sa vezi ca am dreptate! Succes!