| AndyLavy a întrebat:

Am o tableta Samsung galaxy note 10.1 N8020. SI nu merge sa pun filme din calculator pe ea, prin cablu de date. muzica poze si altele..merg dar nu si filme. mentionez ca am spatiu destul.Atunci cand dau Paste nu imi apare nimic. Aveti idee de ce, si ce ar trebui sa fac?
Precizez ca am program de vizionat filme pe ea.

Răspuns Câştigător
| Ionutzus1994 a răspuns:

Trebuie sa te uiti la specificatii si va vezi ce format video suporta, si apoi transformi filmu' in formatul respectiv si va merge. big grin