| anonim_4396 a întrebat:

hey acum pe bune fara misto cei de la one direction sunt gay? daca da da-ti-mi 6 lucruri care arata asta.

Răspuns Câştigător
| Andrei_Calin_1997 a răspuns:

Nu,nu sunt gay

16 răspunsuri:
| HepiBăluns a răspuns:

You must be new.

| CuteCurly a răspuns:

Iti dau eu cate vrei...
-
NU SUNT GAY! ♥

| D4ny3l4 a răspuns:

Nu sunt gay de unde ai scos-o si pasta?:S

| ILoveCupcakes a răspuns:

Da,da sunt.Si nu cred ca ai nevoie de argumentari.Cred ca ai vazut si tu poze cu ei in care se poate observa cu usurinta.

| anasandu a răspuns:

Da, da sunt. numai un directioner ar admite asta, un directionator ar sustine ca nu sunt.
1.larry
2.niam
3.zayn cu zayn, because zayn is vain
4.le place justin bieber
5.au prietene numai ca sa isi ascunda orientarea sexuala

| LoveBreakdance2 a răspuns (pentru anasandu):

Esti? Pfuai... Chiar Nebun/a! PE BUNE ACUMA! Nu-ti place 1D, zici ca sunt gay, dar tu ai ca nume pe TPU ``directioner`` si poza cu ei. laughing laughing laughing

| anasandu a răspuns (pentru LoveBreakdance2):

Nu am spus niciodata ca nu imi plac, sunt fan, cand spun ca sunt gay, nu sunt gay gay, doar gay, cum e cantecul ala, you re so gay and you don t even like boys,,

| LoveBreakdance2 a răspuns (pentru anasandu):

Ok scuze de neintelegere happy

| Sophieboss a răspuns (pentru anasandu):

Pe bune? hai ca incepi sa ma enervezi.tot asa a spus si un coleg ca-s gay
Mi-a aratat o poza cand ei erau dezbracati la hotel si erau cu fata spre geam(LOUIS si ZAYN), si a fost postata poza in urma cu 3 saptamani, dar n-avea cum sa fie Zayn Sexy Malik pentru ca el are Tatuaj pe spate!
Si ce daca le plac JB, pana si mie imi place de JB si inainte sa fiu directioner!

| anasandu a răspuns (pentru Sophieboss):

Nu sunt gay pe bune. ai auzit de,, ship,,. e atunci cand ti ar placea ca doi oameni sa fie impreuna, ei nu sunt cu adevarat intr-o relatie, ex:destiel, merthur. asa si cu ei. nu sunt gay, doar ca ei sunt foarte apropiati fiind mai tot timpul impreuna, asa ca lumea creeaza relati: larry, niam, narry. si chiar daca ai vedea poze cu ei dezbracati nu e mare lucru, sunt baieti, oricum harry era mai tot timpul dezbracat cand erau in casa aia la xfactor. doar lui niall ii place justin bieber, are si autobiografia lui.

| MariaAnda a răspuns:

Sinceer, eu cred ca sunt laughing Arata ca niste gay, canta ca niste gay, au prezenta scenica de gay, se comporta ca niste gay si se imbraca ca niste gay...(eu asa cred. daca nu va convine ca am spus nu va uitati)

| Andra12nov a răspuns:

Nu, nu sunt gay. Sunt cei mai buni prieteni.happy

| ImSorryThatImNotPerfect a răspuns:

Amintiti-va dragilor...BROmance,nu ROmance...

| Voicu_Georgiana_1995 a răspuns (pentru ImSorryThatImNotPerfect):

Exact! De cand asteptam eu un raspuns ca al tauhappy Bravo, fratesmug>

| Piticccccc a răspuns:

Nu sunt. Clar nu sunt.

| Ericaa a răspuns:

Nu sunt gay happy Sunt doar amuzaaaanti :d.