| Catalina2552 a întrebat:

Bună! Ieri mi-a apărut o eroare pe Instagram (Limitam frecventa cu care poți realiza anumite acțiuni pe Instagram, in scopul de a ne proteja comunitatea. Încearcă din nou mai târziu). Am trimis raport dar fără niciun rezultat și am instalat și dezinstalat dar nu dispare. Menționez ca am dat unfollow câtorva persoane care nu ma urmăreau și am văzut abia aseară printr-o aplicație. Dar in rest nu am făcut altceva care sa fie luat ca spam. Știe cineva cât timp durează Restricția sau ce pot face? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te au blocat ei, poate dura de la cîteva zile o saptamana pana la două luni, numai scrie nimic pe Instagram si asteapta, nu le ma fă raport ca pierzi de tot contul ti l vor sterge.

1 răspuns:
| ReddY25 a răspuns:

E un block provizoriu