| Gabriela8766 a întrebat:

Bună seara.De 3 zile nu pot da follow pe instagram.Imi apare Limitam frecventa cu care poți realiza anumite actiuni cu scopul de a ne proteja comunitatea.Stie cineva cât durează? Am trimis și raport la ei și tot nu s-a rezolvat. Au trecut mai bine de 3 zile.Multumesc

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dureaza o saptamana 10 zile dar după ce te deblocheaza si dai iar like uri nonstop te va bloca din nou si daca vei continua asa iti vor sterge ei contul definitiv, numai da like uri de ce trebuie sa dai like uri? Te uiti la poze si gata fara comentarii like uri ca nu sunt permise

| literallythesamebruh a răspuns:

E doar din cauză că ai dat de prea multe ori follow/unfollow. Durează câteva zile, poate chiar o săptămână. Degeaba trimiți raport. Mai bine aștepți până când trece acest avertisment și nu mai repeți a doua oară.