| Americanlife a întrebat:

Buna im poate spune cineva de ce imi apare asa pe fb cand vreau sa incarc clipuri video There was a problem uploading your video file. Please try again.

2 răspunsuri:
| Biggiesan a răspuns:

E posibil să fie un fișier neacceptabil, să fie defect ori să fie prea lung. Mai e posibil să ai tu probleme cu netul ori cu calculatorul.

| Americanlife explică (pentru Biggiesan):

Stii prietene ce cred ca e baiul am incercat in timp anerior sa incarc un clip wwe si mi-a spus ca incalc drepturile de autor eu nu am tinut cont am mai insistat pana mi-a aparut asa OARE O SA MAI REVINA LA NORMAL?