| Andrame21 a întrebat:

Am vrut sa incarc un video pe Facebook dar imi scrie There was a problem with your video file. Please try again with another file. Ce pot face sa il pot pune?

5 răspunsuri:
| DavidPines a răspuns:

Incearca mai tarziu sau poti incerca sa vezi sursa problemei: daca incarci de pe telefon ( de exemplu ) trebuie sa vezi cata memorie are video-ul, iar apoi incearca din nou sa-l incarci!
P.S. : De obicei, cand descarci sau oncarci ceva pe net, asigura-te ca esti conectata la wi-fi, deoarece folosind wi-fi-ul poti incarca video-urie mari!

| Andrame21 explică (pentru DavidPines):

Am incercat de mai multe ori si nu merge crying

| MakZak313 a răspuns:

Schimba formatul filei! Clik dreapta pe Video dupa,, Open With,, si alegi alt program fata de cel folosit! Sper ca te-am ajutat! happy

| Andrame21 explică (pentru MakZak313):

Am incercat si nu merge sad

| Andrame21 explică (pentru MakZak313):

Am incercat si nu merge sad