| Maddy_9902 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum pot salva linkul-rile pe care le am la favorite undeva unde sa ramana dupa ce imi reinstalez windows-ul si implicit si browser-ul(cred ca asa se cheama) unde am salvate favoritele.Ma gandeam sa iau fiecare link in parte si sa il salvez undeva dar sunt prea multebig grin. Exista vreo metoda mai usoara?

Răspuns Câştigător
| Zoricutzu a răspuns:

Eu folosesc Firefox si in history -show all history ai un buton "Import and backup" acolo alegi export HTML si salvezi fisierul acela pe care dupa reinstalare il deschizi tot de acolo cu import HTML. Succes!

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Da exista sa folosesti google chrome si sa intri la optiuni la sincronizare acol dai si te loghezi cu contul tau google si se sincronizeaza singur daca nu ai inteles trimite-mi un mesaj happy

| XLilSmileX a răspuns:

Poi daca iti reformatezi doar o partitsie atunci fa un document word sau notepad si scrie acolo ( cu copy si paste ) linkurile
Daca iti reformatezi de tot Pc-ul atunci nu poti decat sa le scrii cu creionul pe o hartie si sa ai grija de acea hartie tongue

| Maddy_9902 explică:

Frocristy scuze ca nu am specificat.Mozilla foloseschappymultumesc tuturor de ajutor... zoricutzu. sper sa functioneze