| ronaldo90 a întrebat:

Buna imi spune-ti va rog frumos un program cu care maresc viteza de internet ma refer sa nu mai las cand ma uit la un film sa faca buffering nu stiu cat timp inainte mergea bine da de cateva zile ma uit la un film 6 ore pana se incarca da sa fie bun va rog.dau funda mersi mult

Răspuns Câştigător
| Cioxan a răspuns:

Da exista un program. se cheama "Mareste abonamentul la internet ca alta solutie nu exista "!

| ronaldo90 explică (pentru Cioxan):

Da frate stiu asta dar nu eram sigur daca exista sau nu un program pentru asa ceva pentru ca eu nu mai imi maresc abonamentul pentru ca mai am doar 2 luni de contract si vreau sa imi bag fibra optica si de aia am intrebat oricum mersi mult ca mi-ai reamintit.Peace

4 răspunsuri:
| yoyo74 a răspuns:

Cati ani ai copilas? rolling on the floor

| ronaldo90 explică (pentru yoyo74):

20 auzi ca, copilas happylaughinglaughingroman spurcat

| yoyo74 a răspuns (pentru ronaldo90):

Daca iti pui dupa nume "90" nu inseamna ca esti nascut in '90 si nu inseamna ca trebuie sa te cred rolling on the floor. Nu cred ca cineva de varsta aia ar pune o intrebare ca asta straight face