| andreiliviulup a întrebat:

Hei TPU.
In acest weekend am avut o problema cu conexiunea de internet...
Pana acum mergea perfect dar in ultimile 2 zile pe SAMP si CS am inceput sa am lag si am observat ca si paginile se incarca ceva mai greu... sad
Doar acum a inceput sa faca asa.Eu am internet de la Telekom credeti ca ar putea fi de la ei?
Funda big grin big grin big grin

Răspuns Câştigător
| SurcelIonutCosty a răspuns:

Presupun ca nu. Daca pe ori ce altceva internetul functioneaza numai pe cs si samp nu vezi cum iti merge netul la panoul de internet de pe pc. Oprestel apoi repornestel iar. Daca tot nu merge contacteaza telekom. Dar nu cred sa fie de la operatori. Cred ca e de la pc-ul tau inainte sa te joci acele jocuri intra decat pe unul si inainte de a intrat dai un refresh la pc!
Multumesc! Fundita te rog ~

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ar putea fi si de la un server incarcat dar si de la Windowsul tau care poate fi si el foarte incarcat. Un soft de curatare registrii poate ar fi necesar.

| RaduTN a răspuns:

Restarteaza router-ul. Si eu am internet tot de la Telekom si rezolv problemele astea cu un restart simplu.