| Bibi16 a întrebat:

imi ziceti si mie daca se poate sterge o intrebare pusa pe TPU?
Daca da cum?
fundita

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dacă ai pus tu întrebarea ai 3 posibilitaţi: 1.Dacă întrebarea
mai are opţiunea Editează o poţi şterge ori modifica de acolo. 2.O poţi raporta ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, dacă se încadrează în vreuna din aceste categorii, altfel întrebarea va fi repostată. 3.Scrii un mesaj din CONTACT, dai link-ul întrebării şi o rogi pe Stela să o şteargă. Ultimele
două posibilităţi sunt valabile şi dacă vrei să ştergi o întrebare pusă de alt utilizator. Trebuie să ştii ca în ultimele două cazuri va trece un timp până se va şterge. Numai bine!

| Ronnix a răspuns:

Nu, nu poti sterge intrebari pe TPU.
O zi buna! happy

| Meryem027 a răspuns:

O poti raporta si cred ca o vor sterge. Incerca asa :*

| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

1.Teoretic nu poti
2.Dar daca trimiti un e-mail adminilor TPU cu un motiv intemeiat cu siguranta vor fi disupusi sa stearga intrebarea. Funda te rog

| Mauve a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile( ai nevoie de minim 2 raportari).