| Th3Li0N a întrebat:

Buna imi ziceti va rog ce slot am pentru placa video va dau un sit cu pc-ul meu as vrea sa il imbunatatesc cu o placa video buna si nu stiu ce placa sa cumpar http://support.lenovo.com/en_US/detail.page?LegacyDocID= MIGR-60411 Modelu De Ibm Think Center Lenovo si model pc 8113YD3 1,5 gb ram procesor Intel p4 3ghz

2 răspunsuri:
| Th3Li0N explică:

Ma refel la PC-I, PC-E 2.0 x16 spuneti-mi voi ca eu nu am gasit si am si desfacut carcasa de la pc si m-am uitat dar nu o scris

| Cipri1993 a răspuns:

Pai eu as recomanda sa mergi cu PC direct la firma de unde vrei sa iti iei placa video pentru ca ei sunt profesionisti si iti recomanda o placa video in functie de restul componentelor ce le ai