| georgiana a întrebat:

La fiecare raspuns pe care il dau trebuie sa ma loghez, am completat inca o data si inca o data datele la contul meu si am bifat sa ma mentina logat. ce se intampla? este o defectiune, va apare si voua?

Răspuns Câştigător
| Alex_7297 a răspuns:

Bună!
Nu e nici o defecţiune, dacă ai Mozilla intră la "Tools", "Options", "Privacy", iar acolo vei găsi, la secţiunea "Cookies", "Keep until : I close Firefox", dacă ai aşa, modifică astfel încât să fie "Keep until : they expire".
Baftă!

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie nu mi se intampla asastraight faceEu sunt logata mereu happy
Cred ca este o mica defectiune big grin O sa se rezolvewinking

| Alex_7297 a răspuns:

@georgiana păi şi ai făcut cum ţi-am zis? Dacă da ar trebui să-ţi meargă.

| 31957319 a răspuns:

Cred ca este eroare minora, la mine sta logat tot timpul. Chiar si cand opresc compul si il repornesc.

| georgiana explică:

@Alex am verificat si am exact cum spui tu, pana ieri nu mi s-a intamplat asta...mereu eram logata sad

| georgiana explică:

Da, avem setarile cum mi-ai spus tu.acum s-a rezolvat, va multumesc tuturor.by`

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Cine stie nu cred ca e o defectiune mare si pe mine ma tine logata si daca il deschid si dac il inchid

| Denisse_8813 a răspuns:

Mie mi se mai intampla astfel cand dau "Clear history" sau cand pun in functiune programul de devirusat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nici o defectiunewinkingte tine logata doar cat timp tii calculatorul deschis. Dupa ce il inchizi se face automat logoutwinking. Si cand il deschizi trebuie sa te loghezi din nouwinking.

| anca2903 a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru...straight face