| Xenoverse1 a întrebat:

De cateva zile am instalat windows 10 home original si de fiecare data cand pornesc windows-ul si intru in desktop tot apare mesajul ca trebuie sa ma loghez pe contul de Microsoft dar eu dau ignore.

Oare se intampla ceva daca nu ma loghez la un cont de Microsoft?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu vei avea acces la aplicatii din Microsoft. Daca ai Windows cu licenta, poti sa-ti faci cont.

| BogdanM275 a răspuns:

Nu vei putea descărca nimic, din Microsoft store și nu vei acces la o parte din aplicațiile Microsoft.

| LionTrap a răspuns:

Nimic (nu sa ai acess Microsoft store, xbox şi nici cortana [cred])