| asdfqw a întrebat:

La scoala la ora de cultura civica profa nea cerut sa cautam doua ziare in care se discuta acelasi subiect dar din perspective diferite.Am tot cautat dar nu am gasit nimic mai ales ca in familia mea nu prea se cumpara ziarele. Puteti sa ma ajutati va rog? Nu vreau nota 4 :d.Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clasa a 7-a nu? Şi eu am dus. Du-te la magazin şi uita-te ce e nou în oraş, uita-te la 2 ziare, un articol care este scris în 2 moduri diferite.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uy6io