| ImpOssibleTooForgeT a întrebat:

Lotiune regeneranta pentru par Gerovital este si pentru cresterea parului? Trebuie sa ma spal cu sampon regenerant sau pot folosi orice sampon?

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Conţine vitamina A, vitamina E şi ulei de ricin, deci stimulează şi creşterea părului,
http://www.naturaplant.ro/......_Gerovital
Poţi folosi şi şampon regenerant tot din gama aceasta, ca tratament(o perioadă), dar apoi trebuie schimbat cu un şampon obişnuit,
http://www.icosmetice.ro/......ament.html

| ImpOssibleTooForgeT explică (pentru faramatania):

Stiu de sampon doar ca eu folosesc de la Nivea si nu vreau sa le schimb. Nu stiu cat de bun e samponul, nu vreau sa ma matreata sau altele...Eu daca schimb samponul o sa am matreata nu stiu daca si voi la fel.

| faramatania a răspuns:

Atunci poţi folosi doar loţiunea dela Gerovital,iar şamponul rămâne cel dela Nivea, oricum nici celălalt nu putea fi folosit prea mult timp(este bun, şi recomandat ca tratament, doar pentru o perioadă de timp, cu revenire la şamponul obişnuit).

| Adryanna2000 a răspuns:

Pentru cresterea parului foloseste tinctura de brusture. Funda?

| babe100 a răspuns:

Ulei de ricin pentru cresterea paruluiwinking