| Ирина19 a întrebat:

Ma orientez pentru. o facultate si as dori sa stiu daca stie cineva cum ii cu Facultatea Relatii internationale si Studii Europene de la Univ. de la Cluj-Napoca! ce materii se studiaza, cursuri, perspective dupa terminarea facultatii! Urmez liceul la profil Uman. nu am nici o atractie pentru stiintele exacte si as vrea sa stiu daca sunt compatibil cu faculta asta! HELP PLS!
Va multumesc!

1 răspuns:
| CarmenR a răspuns:

Atentie ar putea fi o facultate frumos ambalata fara continut. Eu zic sa vorbesti cu cineva care e deja student acolo.