| Addaa1998 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste statusuri pentru mess, va rog?

Ofer Funda pentru cel mai bun status!

Mersi :X

Răspuns Câştigător
| ramitzu a răspuns:

Nu mai dati sfaturi, va rog!
Stiu sa gresesc si singura.

Lasa zambetul tau sa schimbe lumea, dar nu lasa lumea sa-ti schimbe zambetul!winking

Lumea nu-ti poate darui ceea ce nu primesti de la tine!

Exista doua tragedi in viata: prima sa nu obtii ce ti-ai dorit si a doua sa obtii ce ti-ai doritwinking

La sfarsit nu conteaza ani din viata ta ci viata din anii tai!

Lume e, oameni nu prea sunt!

Pentru lume esti o singura persoana dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume!

7 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Cand am ajuns la capat se gasi unu' sa mute capatul mai incolo laughing ( asta e preferatul meu )

Solicitare in curs... Va rugam sa asteptati!

oficial imi merge bine

nimic in viata nu e imposibil... trebuie doar sa vrei

nu va deranjati sa ma deranjati

sunt aici pentru persoanele importante, pentru cei care au ceva important de zis si pentru cei care vor sa ma enerveze. (ca multa lume vrea sa ma enerveze)

un prieten bun iti tine parul cand vomiti =]]

sunt la calculator pentru oricine, in afara de tine

acum am inteles! trebuie sa pun piciorul in prag! si sa trantesc usa!laughing

ma dau cu sania laughing

numar prostii de pe mess, daca te-am sarit da buzz =]]

| llust a răspuns:

1."View my webcam" si link la un magazin online la o camera web;
2.The only one that finish the job by Friday was Robinson Crusoe;
3.Pentru sănătatea voastră, evitaţi excesul de sare, zahăr sau băsini;
4.N-avem bani, n-avem avere, pe Argeş să curgă bere!;
5.CAUT BONA: motociclista, tate mari, craci pana’n gat! Pentru ala micu’...nu pentru mine!;
6.Nu dati buzz va vad si va raspund din cind in cind;
7.Nu-mi merge statusul!
8.Cel mai urat lucru pe care-l poti spune unei femei este: "Te recunosc de la o posta";
9.Numar oile pe mess... daca te-am sarit inseamna ca esti capra... si trebuie sa mai stai o data;
10.Anunt de angajare pentru fete la o revista online de fashion: esti persoana potrivita pentru noi daca atunci cand vezi CC la mail tu crezi ca ti-a scris coco channel;
11.Calmul tau englezesc ma scoate din calmul meu englezesc;
12. Fumatul dăunează grav sănătăţii. Alcoolul aşa şi-aşa;
13.Sarutari de maini doamnei... teiu doamnei...
14.Nu fura... guvernul uraste competitia!
15.Pe usa scria "femei" si cand am intrat erau numai WC-uri...
16.DND...dau gainile cu ruj!
17. Daca ma cobor la mintea ta dau de petrol!
18.Intrebare: Unde se afla punctul G la femei? Raspuns: La sfarsitul cuvantului shoppinG!
19.Foaie verde castravete, am dat headshot prin perete, n-a fost wall, a fost bulan si mi-a dat adminul ban...
20.Invata din greselile parintilor tai...foloseste metode contraceptive!
21.La inceput n-o iubeam, iar acum o iubesc ca la inceput!
22.Inainte sa-l gasesti pe Fat-Frumos, trebuie sa saruti multi broscoi!
23.Decat prieteni imaginari, mai bine dubla personalitate;
24. Aparentele insala, doar nu credeai ca-n viata te-nsala doar privirea;
25. Daca vrei sa-l faci pe Dumnezeu sa rada, arata-i planul tau de afaceri;
26.-Ce fac femeile pe timp de criza financiara?
-Se insoara din dragoste.

Iti ajung sau mai vrei?laughing

| Addaa1998 explică (pentru llust):

WOWW Chiar ca sunt multe! De unde gasesti? Daca mai sunt DA

| llust a răspuns (pentru Addaa1998):

1. bloodstains never fade / eyes never lie / and the dead never cry!
2. Chuck Norris nu asculta muzica, muzica îl asculta pe Chuck Norris.
3. Un trandafir aș vrea să fiu, să te sărut printre petale, somnul să ți-l veghez până târziu, ca să te simți și tu o floare…
4. Sa ai curaj sa risti pentru adevarul din inima ta, dar sa nu te minti cand il asculti…
5. Dragostea se naste cu un suras, creste cu un sarut si se termina cu o lacrima.A mea s-a nascut, a crescut si s-a terminat…
6. Fericirea socot că e undeva, deasupra omenescului, cu toate că-i făcută din mărunţişuri omeneşti şi nu se leagă de cel care nu încearcă, măcar de câteva ori în viaţă, să se ridice deasupra sa!
7. Visez doar la tine…visez ca vei fi mereu langa mine. Oare visul meu se va implini?
8. Don’t abuse the BUZZ!
9. Distanta ne desparte si totusi ne apropie? raman singura, aud doar bataile inimii care ma asurzesc, totul se topeste odata cu tristetea sufletului tau…
10. God made mud, God made dirt, God made boys so girls can flirt

pur si simplu cauti pe google big grin

| M3taX a răspuns:

Daca NU citesti acest status vei castiga 1 milion de euro! Prea tarziu, ai citit! Este foarte adevarat! Si eu l-am citit pe tot si... nu am primit 1 milion de euro.

| Denysuka20 a răspuns:

Sper sa te ajute!
In fiecare prietenie exista o drama... si chiar printre florile cele mai blande te lovesti de o lacrima cruda si rece!
fundita?:X:X