| Ioanna2012 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un telefon nou si desigur are si cablu USB. Cand il bag imi spune ca trebuie sa-mi apara ceva pe ecran dar la mine pur si simplu nu apare nimic. Cred ca trebuie sa descarc ceva de pe internet dar nu stiu ce mai exact. Credeti ca puteti sa ma ajutati?

3 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Descarca un program pentru telefonul tau. Eu am Nokia 6300 si am luat programul Nokia PC suite. Depinde de ce marca de telefon ai. Cauta pe google numele telefonului si trebuie sa-ti apara un site cu asa ceva.

| BYBY a răspuns:

Instaleaza driverul pentru usb... poti cauta pe net daca nu tiau dat si un cd pentru usb.scrie program pentru usb la telefonul...(marka telefonului tau)

Funda?

| sebibv a răspuns:

Pai depinde mult de tipul de telefon si de ce windous ai. Intra in my computer si vezi da iti apare removable disk si dai acolo dublu clik stanga si vezi ce se intampla.