| D[:x] a întrebat:

Va rog ajutati`ma repede, dau fundita!
Mi-am cumparat de curand un bluetooth pentru. telefon(un fel de cablu de date)
si pot sa pun datele din telefon pe calculator dar invers nu stiu cum se face. Daca mi-ati spune pasii pe care trebuie sa-i urmez va-s fi recunoscatoare. Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Instaleaza Bluesoleil si vezi rezultatul dupa.
http://www.bluesoleil.com/

| yoppzz11 a răspuns:

Pff
deci cablu de date sau buethooth?
cablu:
my computerbig hug
o sa iti apara acolo local g si local h/f numai si asa bine daca ai card la tel daca nu iti apare doar 1 din ele big hug
deschizi bagi obiectele...
bluethooth:
pai ori din start - my programs-bluesoleil sau cauti cum il ai trecut. dai pe dispozitiv si din bara de sus send a object sau
click pe obiect click dreapta si send with bluethooth

| Vogelspinne a răspuns:

Dupa ce s-a realizat conexiunea dintre calculator si telefon pur si simplu deschizi folderele telefonului si de pe Desktop tragi melodia sau poza favorita si o pui in folderu telefonului.
Succes!

| D[:x] explică:

In care folder?

| D[:x] explică:

yoppzz11 poti sa imi dai mai multe detalii?

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Este la fel
big grin