| WAndrei95W a întrebat:

SAlut TPU.Mi am cumparat recent un telefon cu android (GSmart G1345)..si as dori sa stiu cum se instaleaza aplicatiile si jocurile,de unde le iau, si daca trebuie sa le descarc de pe internet de pe telefon sau de pe pc prin cablu de date. Vreau sa stiu si daca telefonul meu suporta jocuri android gen dirt 3 sau pes 2011.Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| SokarDax a răspuns:

Daca ai android in meniu e android market acolo sunt de toate teme, aplicatii, jocuri, etc.

| luck96 a răspuns:

Trebuie sa ai si semnal wifi, altfel stai mult si bine

| yasmin1407 a răspuns:

Ok deci, ai 2 optiuni pentru jocuri, ori le iei din play market, ori cu cablul de date.(iei jocul in calculator, il vei baga pe card, si ii vei da instalare din telefon) acum despre jocuri e o posibilitate sa nu mearga fiind jocuri relativ complexe ai o sansa sa sacadeze. BAFTA!