| V1ADUTZ a întrebat:

Mi-am descarcat niste jocuri pe un Vodafone 858 si as vrea sa le sterg pentru ca au niste probleme dar nu stiu cum.Ati putea sa ma ajutati? Va rog.

Răspuns Câştigător
| cristisestie a răspuns:

Deci intri in setari la telefon(Presupun ca e cu touchscreen)si cauti aplicatii instalate.Dai optiuni, setari la ceea ce vrei sa stergi(de obicei se tine cu degetul pe ceea ce vrei sa trimiti stergi editezi etc)si dai dezinstaleaza sau sterge.
Daca nu intri in aplicatii&jocuri si dai stergere de acolo(daca merge)
Daca ti-am fost de folos funda big grin

| V1ADUTZ explică (pentru cristisestie):

Ms.Mi-ai fost de mare ajutor.

1 răspuns: